Covid 19 İle Ertelenen Planlar

Covid-19 İLE ERTELENEN DÜĞÜNLER

 1.     Save the date çekimini ve düğününü erteleyen bir çiftseniz yalnız değilsiniz. Bizler sizin yanınızdayız ve bu süreç sonunda sizleri keyifle bekliyor olacağız.
    Ülkemizi ve Dünya’yı hızla saran korona virüs salgını yüzünden birçok etkinlik iptal oluyor veya erteleniyor. Bu etkinlikler arasında nişan, kına, düğün ve save the date çekimleri de mevcut. Planlar yapıyorsunuz hayaller kuruyorsunuz ama ansızın ülkemizi saran bir virüs yüzünden her şey rafa kaldırılıyor ve bu durum tüm hayallerinizi yıkıyor. Üzülmeyin verdiğiniz erteleme kararı hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığı için önem taşıyor.
      Evet, bu durum sizi ve sevgilinizi oldukça üzecek ama yaşamak her şeye değer. Kendinize zaman ayırın, kafanızı toparlayın evde bunları düşünmek için oldukça zamanınız var. Planlarınızı tekrar gözden geçirin, misafirlere sunacağınız dans gösterisinin provalarını yapın ve organizasyonu tekrar gözden geçirin fotoğraf çekimi için ayna karşısında pozlar çalışın. Umut ediyoruz evde kaldığımız ve riskten uzak durduğumuz bu süreç hayatımızı kolaylaştıracak ve bu virüsün üstesinden geleceğiz. Bahar için planlanan bir nişan neden yaz aylarında yapılmasın ya da bir düğün sonbahar bunun için oldukça güzel. Sarı yapraklarla süslenmiş harika bir organizasyon.
      Mekan ve işletmetmecilerle görüşün güzel enerjinizi yayın ve planlarınız doğrultusunda işletmecilerle güzel bir dilde görüşerek planlarınız birkaç ay erteleyin. Unutmayın, bu belirsiz süreç işletmeciler için de oldukça sıkıntılı geçiyor. Empati kurmayı ve nazik davranmayı deneyin, sonuçta herkesin amacı işleri bir an önce yoluna koyabilmek.
      Dış çekim için hiç üzülmeyin dört mevsim bizleri bekleyen bir Kapadokya’mız, Sonbahar yapraklarıyla harika bir tadı olan Bolu yedi göllerimiz,  Aralık ayı bile olsa bizleri bekleyen bir Silifke’miz var. Siz sağlıklı ve mutlu olduğunuz süreçte her zaman eğlenceli, keyifli ve aşk dolu çekimler gerçekleştirebiliriz. İşini aşk ile yapan bizler sizlerin sağlıklı bir şekilde bu süreçten çıkmanızı ve muhteşem çekimler yaparak ne 2020’ydi demeniz için bekliyoruz.
      Evde kal sevgili çiftimiz; aşk için, huzur için, mutluluk için, geleceğiniz için.